Bling Bling Garage - jedyne takie motocyklowe studio detailingowe!

19.06.2017

Na motocyklowej mapie Warszawy pojawił się nowy punkt - prawdopodobnie pierwsze w Polsce studio detailingu specjalizujące się w jednośladach. Już w wakacje pasjonaci motocykli będą mogli tu oddać swoje maszyny do prawdziwego motocyklowego SPA.

Ekipa ze studia Bling Bling Garage to przede wszystkim doświadczeni motocykliści, traktujący temat detailingu motocykli profesjonalnie, a jednocześnie z fantazją i pasją. Bling Bling Garage jest miejscem, w którym jednoślady poddawane są starannej i indywidualnej pielęgnacji odpowiednio dobranej do rodzaju motocykla - studio specjalizuje się w detailingu motocykli sportowych, szosowych, cruiserów a nawet crossów. Profesjonalne podejście do sprawy, wspomagane stosowaniem najlepszej chemii motocyklowej, pasja i doświadczenie, to składowe na których opiera się filozofia studia. Motocykliści będą mogli skorzystać z kilku różnych pakietów detailingowych i z usługi door-to-door.

Podstawowym założeniem studia Bling Bling Garage jest połączenie długoletniej przygody związanej ze sportami motocyklowymi z pracą, która daje satysfakcję i pozwala rozwijać pasje i zajawki, z których sie nie wyrasta. Bling Bling Garage to także Przyjaciele, Familia i Motocykliści tacy jak Ty.

Zapraszamy!

Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.!

Więcej na www.blingblinggarage.pl

Informacja prasowa

Zaloguj się, by skomentować