Familia

PRedaktor

Pomysłodawca, współzałożyciel i serce portalu, a jednocześnie niepoprawny redaktor naczelny, który od kilkunastu lat jara się sportem motocyklowym. Znudzony jazdą po ulicach Warszawy i machania lewą ręką w górę, dla motocykli zrobi wszystko, łącznie z przeprowadzką na obrzeża stolicy, by mieć gdzie trzymać swoje stado motocykli, o którym marzył od dzieciaka.

dr PePe

Współzałożyciel portalu i marketingowiec, który odpowiada za to, by wszystko grało i buczało niczym Acrap bez DbKillera przy kilkunastu tysiącach obrotów w tunelu na Wisłostradzie.

Dudek

foto dudek

Zawodnik. Od 2011 roku praktycznie każdą możliwą chwilę spędza na różnych torach w Polsce. Osobiście uważa, że każdy kto jeździ na motocyklu, powinien trafić na jakikolwiek tor, na którym w ciągu jednego dnia można zdobyć więcej umiejętności, niż w rok jeżdżąc po drogach. Imprezy w Lublinie, Radomiu, Białej Podlaskiej? Jeśli Dudek się tam pojawi, to na pewno stanie na podium! 

Radek "Gonzo" Jurczyk

Redaktor. Dusza człowiek. Człowiek inspiracja, dzięki któremu wielu małolatów wsiadło na motocykle i zaczęli trenować na torze w Poznaniu. Redaktor sekcji Szkoła Jazdy, w której publikuje swoje materiały.

Marcin

Redaktor. Motocyklista z wieloletnim doświadczeniem, entuzjasta wyścigów. Współzałożyciel 3MM Racing Academy, zaangażowany w WMMP od przeszło 10 lat. Wspierał technicznie wielu czołowych zawodników na ich drodze do sukcesu. Preferuje analityczne podejście do motocykli i szczególnie dba o ich sprawność. 

Maciej #36

Redaktor. Współzałożyciel 3MM Racing Academy. Motocyklista z kilkunastoletnim doświadczeniem na drodze oraz czynny zawodnik od 2009 roku z wieloma sukcesami na swoim koncie w amatorskich wyścigach w Polsce. 3 miejsce w klasyfikacji generalnej 2010 oraz 2011 w Pucharze Suzuki GSXR CUP. W 2014 roku planuje zmianę motocykla na konkurencyjny w swojej klasie oraz walkę o czołowe lokaty w Pucharze Polski.

Sabina

Piękna tłumaczka, u której dźwięk ryczących silników i widok motocyklistów w kolorowych kombinezonach wywołuje uśmiech na twarzy.

Bogu

Arrrgh! Korektorka, dbająca o poprawność wszystkich tekstów publikowanych na portalu. Ma za sobą pierwsze przygody z zielonym KXem, który na jej widok zaczyna się pocić pod głowicą.